Béčko podlehlo v derby Herálci!

V neděli 3. června nevyužilo naše béčko mužů jít po zaváhání Náměště do čela tabulky. V derby jsme prohráli o branku v Herálci a nadále z druhého místa ztrácíme dva body na vedoucí pozici.

Herálec - Žďár n. S. B 1:0(0:0)
Branka: 55.Černý

Sestava: Hajný - Ločárek, Růžička, Machatka, Havlík - Jun, Russ(74.Bulíček) - Peňáz Z., Musil, Sláma(67.Janů) - Filippi(80.Gančev)

V neděli jsme zajížděli k mistrovskému utkání na hřiště třetího mužstva tabulky,Herálce. Utkání jsme začali aktivně a do první šance se dostal ve 12.minutě Filippi ale neprostřelil domácího brankáře. Do další šance jsme se dostali ve 20.minutě,kdy Musil postupoval sám na gólmana, volil přihrávku vlevo na nabíhajícího Peňáze,tomu ale střelu z úhlu zblokoval domácí obránce. Ve 30.minutě zahrávali domácí přímý kop z výborné pozice a po zblokované strěle vytěsnil dorážku skvěle Hajný. Celý první poločas se hrál důrazný fotbal,přesto jsme se dostali do další šance,kterou znovu neproměnil Filippi a těsně před přestávkou dostal dlouhý balón do běhu Peňáz,ale domácí brankář byl v souboji o zlomek vteřiny dříve.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním utkání rozhodnout ve svůj prospěch,domácí nám však svým důrazem dělali velké problémy. Nebyli jsme schopni kombinovat a dostat se tak ke svojí hře. V 55. zahrávali domácí přímý kop z pravé strany,na výborný centr si naběhl Černý a hlavou nedal Hajnému šanci - 1:0. Domácí hráče tento gól ještě více povzbudil,my jsme navíc byli nuceni více otevřít obranu a vznikaly v ní tak okénka pro rychlé protiutoky soupeře. Dvakrát se tak ještě vyznamenal Hajný, který zlikvidoval dvě tutovky domácích. V nastaveném čase rozehrával přímý kop Ločárek a Bulíček ve výborné pozici hlavičkoval vedle.

Fotky z utkání od Zdenka Smejkala ve fotogalerii!