Béčko prohrálo generálku na půdě Přibyslavi!

V sobotu 4. srpna jsme odehráli poslední přípravný zápas na půdě týmu  krajského přeboru v Přibyslavi. Zápas se nám bohužel nepovedl a z Přibyslavi jsme si odvezli porážku 4:1.

SK PŘIBYSLAV - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. B 4:1(2:1)

Začátek utkání se nám vůbec nevyvedl a domácí se dostali po dvaceti minutách do dvoubrankového vedení. Po krátké pauze na pití jsme se však vzchopili a převzali jsme hru do svých rukou. Po chvíli jsme vstřelili kontaktní gól, a kdybychom byli přesnější v koncovce, mohli jsme utkání v první půli otočit.

Po změně stran však opět zaúřadovali domácí střelci a během deseti minut vstřelili dva góly a utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Druhá půle pak byla plná našich nepřesností a po neproměnění několika velkých šancí jsme už výsledek zvrátit nedokázali.

Do dalších utkání je určitě hodně co zlepšovat, zejména v bojovnosti a proměňování šancí. Příští neděli hrajeme první mistrovské utkání na hřišti Jaroměřice nad Rokytnou a věříme, že odčiníme poslední dva přátelské zápasy a porveme se o vítězství.

Sestava 1. půle: Svoboda - Růžička F., Peňáz T., Pátek - Peňáz Z., Havlík, Machatka, Musil, Sláma B. - Lukáš, Janů

Sestava 2. půle: Svoboda - Bulíček, Havlík, Machatka, Pátek – Gančev, Peňáz Z., Musil, Potocký – Baránek, Kovář