Béčko ztratilo vítězství v závěru zápasu!

Své první přípravné utkání odehrálo v neděli 4. března na domácí umělé trávě i žďárské B mužstvo, které nastoupilo proti rezervě Ždírce.

FC Žďas Žďár B – Ždírec n. D. B  3:3 (2:1)

V mrazivém počasí jsme v první půli viděli ze strany domácích kombinační fotbal se spoustou šancí. Bohužel naše mužstvo proměnilo jen dvě z nich, kdy se trefil ve 24. minutě pěknou střelou Havlík a ve 35. minutě zužitkoval centr Peňáze Musil. Poločas skončil tedy 2:1.

Ve druhé půli se hrál fotbal plný nepřesností a zkažených finálních přihrávek. Přesto jsme přidali třetí gól, kdy se pohotově trefil Jun. Hosté však nerezignovali, dál bojovali a odměnou jim byly dva góly na konci zápasu. Remízový výsledek byl tak v konečném hodnocení spravedlivý.

Branky: 24.Havlík, 35.Musil, 60.Jun

Sestava: Hajný – Peňáz Z, Růžička (45.Ločárek), Machatka, Sláma  – Frieb, Russ (62.Filippi), Musil, Havlík, Janů – Filippi (45.Jun)

Hodnocení trenéra:

Byl to náš první zápas, bohužel někteří hráčí za sebou měli minimum tréninků a bylo to na nich znát. V první půlce jsme měli spoustu šancí a mrzí nás jejich neproměňování. Druhá půle nebyla už zdaleka tak kvalitní. Zbývají nám dva přípravné zápasy a je vidět, že máme na čem pracovat.

Příští přípravný zápas našeho Béčka  na domácí umělé trávě budou moci všichni fotbalový příznivci navštívit v neděli 11. března, kdy bude od 14.00 hodin soupeřem FC Žďas Žďár B, celek krajského přeboru  –  TJ Nová Ves.