FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Bod jsme v Tasovicích měli získat, tvrdí Jozef Vanko

Jozef Vanko, trenér FC Žďár n. S.

Nespokojený s tím, že jsme si nechali pár minut před koncem vstřelit jediný gól utkání. Tak vypadal po porážce 0:1 v Tasovicích trenér FC Žďár Jozef Vanko.

"Ačkoliv jsme měli v první půli vítr v zádech, hráli jsme až příliš laxně. Podle mého jsme ji prohospodařili, jako bychom si mysleli, že snad Tasovice dotlačíme k vlastní brance. Měli jsme být mnohem hladovější a důraznější. V podobných zápasech není možné cokoliv podcenit, nebo vypustit, což se nám tentokrát, podle mého, stalo," vysvětloval svoji nespokojenost s prvním poločasem utkání 13. kola moravskoslezské divize D kormidelník FC Žďár nad Sázavou Jozef Vanko.

"Do druhé půle jsme chtěli nastoupit mnohem aktivněji, protože výhodu větru měly mít Tasovice. Byl to zápas o jediném gólu, ten jsme bohužel inkasovali my, když jsme chvíli předtím nevyužili solidní brejkovou situaci. Podle mého to byl remízový zápas, na tom jsme se shodli i s trenérem domácího mančaftu. Se ziskem bodu bych byl přitom v podmínkách, v jakých se utkání odehrálo, rozhodně spokojený" tvrdí kouč FC Žďár, kterého stále trápí, že se jeho svěřenci na podzim venku trápí.

"Naše výkony na hřištích soupeřů se bohužel podobají jako vejce vejci, je to z naší strany pouze slabý odvar toho, co předvádíme doma. Někteří hráči, na které spoléhám, tentokrát nebyli v optimální formě. Nevím, zda to bylo ovlivněné extrémně nepříznivým počasím, nebo něčím jiným. Tasovice ale byly zřejmě dosud nejlepším celkem, na jehož půdě jsme letos hráli," ocenil kvality našeho nedělního soupeře Jozef Vanko.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL