FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Chmelíčkovo koště dobře metlo!

Radost hráčů FC Žďár z gólu do sítě Polné.

Za absentujícího trenéra Jozefa Vanka musel při nedělním utkání proti vedoucí Polné na lavičce zaskočit sportovní manažer Radim Chmelíček. Vedl si výborně, lídra jsme zdolali 2:1 a "trenérský záskok" se pro náš web podělil o své postřehy z utkání.

"To, že za trenéra Vanka v utkání proti Polné zaskočím, bylo domluveno již na začátku letní přípravy. Pro mě, ale ani pro hráče, to proto nebyla žádná nečekaná novinka. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, v první půli jsme Polnou do ničeho nepustili, fyzicky i nasazením jsme se jí přinejmenším vyrovnali. Možná jsme byli chvílemi i lepším mužstvem, což jsme také korunovali dvěma brankami. Osvědčilo se, že jsme si před zápasem vypíchli důležité věci, které musíme splnit, především defenzivní práci, ale také důraz v soubojích," pochvaloval si přístup svých svěřenců k úvodní pětačtyřicetiminutovce Radim Chmelíček.

"Po změně stran jsme se zbytečně zatáhli a poměrně brzy jsme inkasovali kontaktní gól na 2:1. Hráči jakoby podvědomě začali bránit výsledek, kvalitní hře v prvním dějství jsme se nepřiblížili. Herně to tedy nebylo nic moc, ale tři body jsme dokázali uhájit. Zahráli jsme jako tým, opět perfektně v defenzivě i takticky, v tom vidím u mančaftu pozitivní posun. Horší je to směrem dopředu, často řešíme jednotlivé situace až příliš zbrkle, zde ještě máme na čem pracovat," dodal jinak spokojený sportovní manažer FC Žďár.

K utkání se vyjádřil také v neděli z rodinných důvodů absentující kouč Jozef Vanko. "Výhra nad Polnou mě moc těší. Bude to možná znít až příliš sebevědomě, ale po utkání na Vrchovině jsem si byl jist, že určitě neprohrajeme. Oproti minulému ročníku jsme se zlepšili v bránění, na dalších činnostech budeme pracovat."

Fotogalerii z nedělního vítězného utkání proti Polné naleznete ZDE!

Ve středu přinese náš web rozhovor s další letní posilou FC Žďár, krajním bekem Lukášem Komínkem!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL