FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Derby vyhrál o branku Ždírec!

Zvětšit

V neděli 1. září nastoupili muži v divizním derby na půdě Ždírce nad Doubravou. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodla jediná branka domácího Mrázka.

SK DEKORA ŽDÍREC N.D. - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  1:0 (1:0)

​​​​​​Rozhodčí: Ehrenberger ŽK: 5:4 ČK: 0:0 Diváci: 260  Poločas: 1:0 Branky: 16. Mrázek
FC Žďas Žďár n. S.: Tomáš Jícha - Štursa,T. Trojánek, Šindelka, Lukáš - Vokoun(46.Janů),Vitásek(37. Švoma), Sodomka, Kovář, - Henzl(55.Komínek) L.Trojánek.

Utkání začali aktivněji domácí a v prvních deseti minutách si vytvořili několik rohů a standardek. Obrana hostí však zůstávala pozorná. V 16. minutě se však centr z pravé strany dostal až k volnému Mrázkovi, kterému již nedělalo problémy poslat míč do sítě - 1:0. Zbytek poločasu ovlivnil prudký déšť, který znepříjemňoval kombinaci obou mužstev. Hosté se dostali v této fázi hry po několika rozích do závarů před Pometlem, ale domácí obrana vždy vše vyřešila. Domácí zahrozili až v nastavení, kdy nevyužil šanci po další standardce Vopršal. Do šaten se tak odcházelo za jednogólového domácího vedení.

Druhý poločas se odehrával v režii hostí, ale bez vážnějších gólových příležitostí. Ty přišly až v závěru zápasu. Nejprve domácí Kolouch protáhl v 79. minutě Jíchu, ten ale vytáhl hlavičku na roh. Hostující Štursa pak spálil v 86. minutě ještě větší příležitost, když z pěti metrů překopl jak Pometla tak i  domácí bránu. Všechny body tak nakonec braly v derby zápase domácí fotbalisté.

Fotky ze zápasu: https://www.instagram.com/p/B14qujQIJ3g/

                              https://www.instagram.com/p/B14rI25I7nH/

                              https://www.instagram.com/p/B14rmQFoEmk/

Příští kolo přivítáme na Bouchalkách v sobotu 7. září od 16.00 hodin Lanžhot.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC BOSKOVICE

 Neděle  | 23.2.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL