FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Fotbalisté Žďáru mají nového trenéra!

Zvětšit

Přesně tak, jak vedení fotbalového klubu FC Žďár nad Sázavou slíbilo, do konce listopadu se podařilo vyřešit otázku obsazení trenérského postu u divizního áčka mužů.

Po skončení podzimní části moravskoslezské divize D ročníku 2017/2018 rezignoval na svoji funkci dosavadní lodivod Jozef Vanko. Důvody byly zdravotní, zkušeného kouče totiž čeká náročná operace, proto se rozhodl, že své působení po necelém roce působení u celku z města pod Santiniho Zelenou horou ukončí.

Náhradu našlo vedení klubu ve vlastních řadách. Po dvou a půl letech se staronovým trenérem A týmu opět stal Petr Nedvěd, který se tak k týmu trenérsky vrací již počtvrté. Jeho asistentem bude sportovní manažer klubu Radim Chmelíček, u týmu dál zůstává také dosavadní asistent Michal Nepejchal, který bude mít dále na starosti gólmany. Také zbytek realizačního týmu zůstává beze změn.

V nejbližší době přineseme s novým trenérem FC Žďár obsáhlejší rozhovor!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL