HFK Olomouc si odvezl domů deset branek! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

HFK Olomouc si odvezl domů deset branek!

V sobotu 21.září jsme na Bouchalkách přivítali soupeře z Olomouce, který byl v tabulce na předposledním místě.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - HFK OLOMOUC 10:1(4:1)

Do utkání jsme vstoupili velkým náporem. Dařilo se nám úspěšně napadat soupeřovu rozehrávku. První branku jsme vstřelili už v 4. minutě, ale soupeř po rychlém brejku vyrovnal na 1:1. S domácím mužstvem to  neotřáslo a i nadále diktoval tempo hry. Dařila se nám kombinace, držení míče, rychlá přechodová fáze. Co se nám nedařilo byla koncovka. Tak jako v minulých zápasech jsme schopni vypracovat množství vyložených příležitostí, ale koncovka je žalostná. Už v prvním poločase jsme šli do rizika, když jsme do hry poslali oba náhradníky a stáhli  hrotové hráče. poločasové skore bylo 4:1.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a systém hry. místo 4-4-2 jsme přešli na 3-4-3. Což se projevilo ještě větším tlakem. Díky většímu počtu hráčů v ofenzivní fázi jsme si vytvořili více šancí, které se nám konečně dařilo proměňovat a jednoznačně jsme soupeře přehráli 10 : 1

Branky : 4x Stoček, 2x Toman, Čejka, Hlaváč, Seknička, Šerejch
Sestava : Vokoun - Mikíšek, Tůna, Vavřínek - Hlaváč ,Seknička, Čejka, Hladík - Polívka ( 39.Šerejch), Holec ( 27. Toman), Stoček