FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Hodnocení sezóny mladší žáci U12

Zvětšit

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Prvním týmem, který představíme je U12 mladších žáků, hrajíci nejvyšší žákovskou soutěž na Moravě.

U12 – mladší žáci

Trenér Chmelíček Radim - asistent Havránek Daniel

Tabulka SpSM - JIH: 5. místo - 29 bodů

Hodnocení sezóny:
Z pohledu přístupu a zaujetí k fotbalu můžeme být s podzimní částí maximálně spokojený. Kluci a Bára zvládly ten posun z přípravek do mladších žáků, kde nám hlavně ze začátku dělaly problémy velikost hřiště a s tím spojená práce s prostorem. Spokojení můžeme být i s naším působením v soutěži. Měli jsme tým, který táhl za jeden provaz, všichni drželi při sobě a panovala zde zdravá konkurence. Čeho si ale nejvíce vážíme, tak to byla vždy pozitivní nálada všech a morální vlastnosti týmu, kdy jsme ve více než polovině utkáních podzimu dokázali zvrátit nepříznivý průběh. Musíme říct, že je to hodně dobře, že si kluci a Bára můžou zahrát takto kvalitní soutěž a každý víkend se rovnat s těmi nejlepšími.

Nejvydařenější zápas sezóny:
Bylo jich určitě více, ale nad všemi asi ční naše utkání v Hodoníně, kde jsme ještě cca 20 min. před koncem utkání prohrávali 4:7, ale nakonec se nám ho podařilo ještě otočit a vyhrát 8:7. To nejkrásnější na tom pak byla ta spontánní pozápasová radost.

Nejhorší zápas sezony:
Myslíme si, že vyloženě jsme v žádným utkání nepropadli, ale asi to bylo utkání ve Zlíně. Zde bylo vidět, že máme ze soupeře hodně velký respekt a hrajeme dost ustrašeně. Na druhou stranu musíme uznat, že Zlín hrál v tomto utkání výborně.

Nejlepší hráči:
Jak už jsme uváděli v hodnocení sezóny, my jsme měli velice početný a vyrovnaný tým, který táhl za jeden provaz. Musíme ale uznat, že vůdcem a lídrem týmu byl Petr Hanus.

Přehled střelců branek:
Střelce v jednotlivých utkání si vedeme, ale celkový součet si neděláme.Určitě ale můžeme říct, že našim nejlepším střelce podzimu byl Kamil Vaverka.

Přehled počtu odehraných zápasů:
FŠ Třebíč 14:7
Líšeň 31:2
Zlín 3:10
Jihlava 3:10
Vyškov 5:5
Kroměříž 6:2
Znojmo 7:6
Slovácko 8:9
Hodonín 8:7
Prostějov 5:3
Sparta Brno 10:3
Boskovice 5:4
Havlíčkův Brod 15:4
Zbrojovka Brno 2:2

Jak funguje Váš tým v době karantény?
Činnost v klubu byla přerušena, takže všichni fungují individuálně. Kluci a Bára mají rozdané nějaké úkoly, které by se měly snažit plnit. Ale vnímáme,že každý má různé možnosti, takže to opravdu necháváme hlavně na osobním přístupu a podpoře rodičů. Zároveň doufáme, že bychom se mohli s případným zahájením školní docházky co nejdříve potkat.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL