FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Klubový nábor přivedl na Bouchalky na 300 malých fotbalistů!

Zvětšit

Téměř 300 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který tento čtvrtek 31. května pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou.

Ve čtvrtek 31. května uspořádal klub FC Žďas Žďár nad Sázavou ve spolupráci s FAČR nábor dětí do fotbalového oddílu. Akci pod názvem Měsíc náborů – můj první gól jsme propagovali ve školkách po celém Žďáře nad Sázavou a okolí. Na samotnou akci dorazilo 300 dětí z šesti žďárských mateřských škol. Pro děti bylo připraveno deset stanovišť, na kterých vypomáhali naši klubový hráči z mladšího dorostu a reprezentantka WU17, naše bývalá hráčka Simona Novotná. Zde si kluci a holky mohlyvyzkoušet cvičení zaměřené na pohybové aktivity, sílu, rychlost a koordinaci. Na dalších stanovištích si pak mohly zahrát fotbal a vstřelit i svůj první gól.

Na závěr celé akce byla pro každého malého fotbalistu a fotbalistku připravena malá sladkost a občerstvení. Domů si také všichni odnesli malé dárečky a kontakt na naše trenéry. Odpoledne pak akce dále pokračovala a přivedla k nám do klubu další adepty této krásné hry. I oni si vyzkoušeli poprvé kopnout do míče a dostali od nás první klubový dres. Teď je již jen na nich, jestli si najdou i s rodiči cestu k nám do fotbalového klubu a na fotbalové trávníky.

Připravil Petr Procházka – šéftrenér mládeže FC Žďas Žďár nad Sázavou

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL