FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorostenci si v přípravě jasně poradili s Čáslaví

Zvětšit

Nepopulárního bůra si odvezli z Bouchalek v neděli 18. února fotbalisté Čáslavi, hrající druhou nejvyšší českou dorosteneckou soutěž. Při střelecké chuti byly především Dvořák s Vilišem, kteří se v zápase trefily dvakrát.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – FK ČÁSLAV  5:1 (3:0)

Hodnocení trenéra:

Po úvodním prohraném přípravném zápase v Chrudimi nastoupili mladší dorostenci poprvé doma proti mužstvu Čáslavi. Hosté i domácí jsou sužováni velkou nemocností, tak obě mužstva využila startu několika starších žáků. Domácí byli důraznější v koncovce a to rozhodlo o vítězství.

Sestava - Balcar - Kocour, Zažímal, Klement,Gregar (40. Osmík)- Klouda, Zlesák (40. Mrkvička) - Dvořák, Krejčí (40. Pátek), Titauer(40. Novotný)- Viliš

Branky : Viliš 2, Dvořák 2, Klouda

Příští přípravný zápas na domácí umělé trávě budou moci všichni fotbalový příznivci navštívit v neděli 25. února, kdy bude od 12.00 hodin soupeřem mladších dorostenců FC Žďas Žďár celek Svitav hrající pardubický krajský přebor.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL