Na třetí pokus už chceme doma bodovat!

Nula na bodovém i střeleckém kontě. Taková je dosavadní bilance fotbalistů Žďáru nad Sázavou v jarních domácích zápasech moravskoslezské divize D.

Nejprve prohra 0:3 s vedoucím Hodonínem a před týdnem 0:1 s druhým Uherským Brodem. Ani v jednom z těchto zápasů jsme herně vyloženě nepropadli, jenže body, doposud čtyři, jsme na jaře přivezli ze hřišť našich soupeřů. Ovšem ani tentokrát nás nečeká jednoduchý protivník. Slovan Bzenec si počíná v letošním ročníku divize velice dobře a po 20. kole mu patří krásné 6. místo, když má oproti desátému Žďáru o deset bodů víc.

Náš nedělní souputník v minulém kole přejel Polnou 4:1, když o své výhře rozhodl v první půli, kterou ovládl poměrem 3:0. Na podzimní vzájemný zápas nemáme příliš dobré vzpomínky. Nevyšel nám první poločas, po němž jsme prohrávali 0:2. Po změně stran sice přišlo zlepšení, ale byla z toho konečná prohra 1:3. Bylo by ideální, pokud bychom jihomoravskému klubu porážku oplatili.

Nedělní zápas začíná na stadionu na Bouchalkách v 16.00 pod vedením trojlístku sudích Vejtasa - Hájek, Martinec. Delegátem FAČR je pan Boček.