FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Navážeme v Tišnově na úvodní kolo?

Jozef Vanko, trenér FC Žďár

Ve 2. kole letošního ročníku moravskoslezské divize D zavítají fotbalisté FC Žďár nad Sázavou na půdu nováčka soutěže AFK Tišnov.

Start do soutěže nám vyšel, po velkých letních změnách zdecimovanou Třebíč jsme přejeli jasným způsobem 8:0. Je však potřeba zůstat nohama na zemi a nepropadat předčasné euforii. Nováček z Tišnova začal svoje premiérové působení ve čtvrté nejvyšší soutěži porážkou 1:2 na hřišti Břeclavi. Jeho motivace k zisku prvních bodů proto bude rozhodně velká. Pomoci k zisku nějakého bodu má nováčkovi i jeho největší zbraň, známý fotbalový internacionál Petr "Mercedes" Švancara, který by se v neděli měl objevit na hřišti - více ZDE!

"Tišnov má ve svém kádru spoustu zkušených hráčů, samozřejmě je tam ještě Švancara, což je osobnost sama o sobě. Je to ostřílený borec, mediálně známý, ale rozhodně budu hráče nabádat k tomu, aby k němu neměli žádný přehnaný respekt. Chceme hrát náš fotbal a bodovat. Po prvním utkání mají někteří hráči drobné šrámy, ale myslím si, že bychom měli být kompletní. Hrajeme sice venku, ale i tak bych rád přivezl tři body," neslevuje z cílů kouč FC Žďár Jozef Vanko.

Nedělní zápas druhého kola má na hřišti v Tišnově výkop v 17.00 a soudcovat jej bude trojice rozhodčích Kadlec - Řezníček, Marek. Delegátem FAČR je pan Gallo.

                      ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 2. kola MSDD (17.00):

SO Bzenec - Břeclav (16.00)
SO Třebíč - Strání
NE Šumperk - Rosice
NE Tasovice - Blansko
NE Vrchovina - Polná
NE V. Bíteš - Ždírec n. D.
NE St. Říše - Havl. Brod

Víkendový program týmů FC Žďár n. S.:

Muži A: AFK Tišnov - FC ŽĎÁR N. S. (neděle, 17.00)
Muži B: FC ŽĎÁR N. S. - HFK Třebíč B (neděle, 10.15)
Dorost: FC ŽĎÁR N. S. - V. Meziříčí (sobota, 10.00 starší a 12.15 mladší)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL