FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Patrik Ločárek: V sobotu jsme body ztratili

Patrik Ločárek, krajní obránce FC Žďár n. S.

Nejlepším hráčem FC Žďár při utkání 6. kola moravskoslezské divize D na půdě Břeclavi byl pravý obránce Patrik Ločárek. Náš web proto pořídil s naším mladým hráčem krátký rozhovor, který vám nyní přinášíme.

Patriku, jak jsi viděl sobotní utkání v Břeclavi, které skončilo bezgólovou remízou?
Myslím si, že jsme herně byli lepší než domácí celek. Bohužel jsme to ale nedokázali přetavit ani v jedinou branku v soupeřově síti. Až příliš nám tentokrát chyběla finální fáze.

Podle Tebe jsme tedy spíše dva body ztratili?
Myslím si, že určitě. Pokud se na ten zápas podívám zpětně, jsem přesvědčen, že jsme měli rozhodně na ještě lepší výsledek.

Čím to, že v defenzivě to bylo v pořádku, ale směrem dopředu naše hra tolik skřípala?
Vzadu jsme chtěli hrát na nulu, to se nám podařilo, úkol jsme splnili. Dopředu jsme toho bohužel příliš nevymysleli, do pořádné koncovky jsme se za celých devadesát minut takřka nedostali.

Čím to bylo způsobené?
Špatně jsme řešili některé situace, z nichž by se určitě dalo skórovat. Finální a předfinální fáze nám prostě tentokrát vůbec nešly.

Tobě však zápas docela vyšel, trenér Vanko Tě označil za našeho nejlepšího hráče utkání?
Chtěli jsme utkání odehrát s čistým kontem, proto jsem se soustředil převážně na hru dozadu, což se podařilo. Dopředu jsem se příliš nedostal, protože těch možností bylo úplné minimum.

S dosavadním bodovým ziskem však můžete být relativně spokojeni, že?
Po této stránce to určitě není špatné, ale chce to potvrdit v domácím prostředí, kde se nyní představíme dvakrát za sebou.

V sobotu hostíme Šumperk, co od soupeře očekáváš?
Musíme zvítězit, ale nic jednoduchého nás nečeká. Počítám s tím, že Šumperk přijede se zataženou defenzivou, budeme tedy muset hrát do plných, což asi žádný tým netěší. Věřím, že tři body zůstanou doma.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL