FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Předehrávka 16. kola MSD-D byla zrušena!

Momentka z vítězného utkání proti Šumperku. Foto: Lubomír Gonda

Divizní fotbalisté FC Žďár nad Sázavou už mají pro tento rok dohráno. Rozlučku pro ně představovalo nedělní vítězství 2:0 v okresním derby 15. kola na hřišti Velké Bíteše.

V původně naplánovaném programu letošního ročníku MSFL i obou moravskoslezských divizí se počítalo s tím, že se o třetím listopadovém víkendu odehraje předehrávka prvního jarního kola. Vzhledem k současným klimatickým podmínkám se však Řídící komise FAČR pro Moravu rozhodla tuto předehrávku zrušit.

"Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR M rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MSD. Toto kolo bude vloženo do upravené termínové listiny pravděpodobně do měsíce května nebo poloviny června 2018. Upravenou termínovou listinu obdržíte po schválení v ŘK FAČR M počátkém měsíce prosince," stojí v prohlášení Řídící komise FAČR pro Moravu z pondělí 13. listopadu.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL