Přesvědčivá výhra na závěr!

Poslední kolo dorostenecké divize přineslo mladšímu dorostu výrazné vítězství proti okresnímu rivalu z Velkého Meziříčí.

FC ŽĎAS  : FC Velké Meziříčí  8 : 2  / 3 : 1 /

Přesvědčivé vítězství nad posledním týmem se zrodilo již v prvním poločase, kdy Přibylův centr zapadl do branky, aby pak následně střelou z 20 metrů pojistil vedení. Třetí branku vsítil hlavou Zlesák z centru Krejčího. O neproměněných šancích netřeba mluvit, to je naše slabá stránka po celý podzim. Ze sebeuspokojení nás vytrestal po chybě gólmana hostující Bauška z penalty ve 40 minutě. Po změně stran hosté jedinou šanci v zápase proměnili ve druhou branku, ale o minutu později Krejčí po skvělém centru Dvořáka z voleje zvýšil na 4 : 2. Další část zápasu jsme se předháněli v zahazování šancí, přesto se ujaly dvě střely Dvořáka, jedna Havlíčka a dorážka Gregara.  Dnešní střelecká potence nám bohužel chyběla v zápasech s Kyjovem, Humpolcem, Pelhřimovem, Kohoutovicemi, které jsme měli rozhodnout v náš prospěch. Perspektiva v  mladém mužstvu určitě je a záleží hlavně na chlapcích, aby na sobě pracovali, čímž i pak  jarní bodový zisk bude větší.

Sestava : Balcar - Gregar, Osmík, Krejčí, Otava - Bureš /41. Matoušek P. /,Koutník, Dvořák, Přibyl - Zlesák /60. Matoušek J. /, Havlíček