FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Radek Štursa v sestavě kola Deníku!

Radek Štursa, pravý obránce FC Žďár

Také po čtvrtém kole moravskoslezské divize D se do sestavy kola Deníku dostal hráč FC Žďár nad Sázavou. Velmi dobrý výkon pravého beka Radka Štursy při derby v Novém Městě byl tak po zásluze oceněn.

Ačkoliv nedělní derby nepřineslo příliš záživný fotbal, byť nasazení a bojovnost mu rozhodně nechyběly, pronikli do sestavy kola Deníku hráči z obou mužstev, domácí Vrchoviny i hostujícího FC Žďár.

Pravý bek Radek Štursa odvedl po celých devadesát minut poctivý výkon, směrem dozadu odvedl výbornou práci a krátce před uplynutím hodiny hry měl také na noze gól na 2:1. K naší škodě jeho oblouček z velkého vápna skončil těsně vedle svatyně Jurana.

"Radek Štursa zahrál dobrý zápas, splnil přesně to, co jsem od něj očekával. Stejně dobře si ale vedli také naši další obránci a gólman Lukáš Konrád. V derby jsme se na ně mohli spolehnout, byli klíčovým faktorem pro zisk bodu," řekl trenér FC Žďár Jozef Vanko.

Ještě dnes přinese náš web obšírné hodnocení derby s Vrchovinou z pohledu kouče Jozefa Vanka!

Zítra pak doplníme i rozhovor se Štěpánem Wasserbauerem, nejlepším hráčem Žďáru v derby!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL