FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

S rezervou Pardubic jsme remizovali!

Zvětšit

V sobotu 23. února jsme se utkali v dalším přípravném zápase v Pardubicích s místní rezervou. Zajímavý zápas skončil nakonec remízou.

FK PARDUBICE B-  FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 1:1  (1:1)

Rozhodčí: Klír Diváci: 100  Poločas: 1:1 Branky:  23. Huf - 2.Švoma
FC Žďas Žďár n. S.:  Sáblík – Růžička, Šindelka, Trojánek T. – Komínek, Sodomka, Vitásek, Švoma, Fiala – Vokoun, Trojánek L.

Střídali: Štursa, Kunstmüller, Henzl.

Do zápasu jsme nastoupili v brance s dorostencem Sáblíkem, který nahradil zraněného Svobodu. V zápase se pak mladý brankář vyznamenal, když kryl dvě tutovky domácích. Do přípravného duelu jsme vstoupili raketově a již ve druhé minutě jsme využili chyby v rozehrávce domácích a trestali Švomou - 0:1. Ve 23. minutě po kombinační akci domácích vyrovnal Huf - 1:1. K vidění byl i nadále zajímavý zápas ve slušném tempu, s důrazem na obou stranách, který již neměl daleko k mistrovským bojům. Jelikož ale zbytek poločasu již další gólové momenty nepřinesl, odcházelo se do šaten za nerozhodného stavu.

Výsledek tak byl otevřený ve druhém poločase až do konce, oba celky chtěly strhnout vedení na svou stranu, ale skóre se i přes množství příležitostí na obou stranách již nezměnilo. A když v závěru zápasu trefil tyč po rozehrané standardní situaci  Fiala, tak se nakonec oba přední týmy svých divizních skupin rozešly smírně 1:1.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL