Se sezónou jsme se rozloučili prohrou!

V posledním divizním zápase nás čekal v pátek 14. června Bzenec. Po nerozhodném prvním poločase jsme po změně stran dvakrát inkasovali a odešli tak poraženi.

TJ SOKOL BZENEC - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  3:1 (1:1)

Rozhodčí: Dudek  ŽK: 0:1 ČK: 0:0 Diváci: 105  Poločas: 1:1 Branky: 31. Petrucha(PK), 56. Čech, 65. Hubr - 36. Nedvěd
FC Žďas Žďár n. S.: Havlík - Fiala,Vitásek,Šindelka, Růžička - T. Vokoun, Kovář, Sodomka, Nedvěd - L.Trojánek(46. Švoma), Henzl

Začátek zápasu mnoho šancí nenabídl, až ve 14. minutě se dostal k volnému odraženému míči na malém vápně Vitásek, ale jeho střela skončila vedle. V 17. minutě se dostal po brejkové akci míč ke Kovářovi, ale jeho střela skončila na tyči. Ve 26. minutě se osmělili také domácí, ale Havlík vyrazil nepříjemnou střelu na roh. V 31. minutě již ale domácí mohli jásat, to když penaltu proměnil Petrucha - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. V 36. minutě se postavil k přímému kopu z dvaceti metrů Nedvěd a střelou přes zeď vyrovnal - 1:1. Ve 40.minutě mohli jít hosté dokonce do vedení, ale Sodomka obrovskou šanci z malého vápna neproměnil.

Druhý poločas začali lépe domácí a v 56. minutě po samostatné akci se prosadil střelou z vápna Čech - 2:1. Další rychlou a jednoduchou akci předvedli domácí v 65. minutě a Hubr tváří v tvář Havlíkovi nezaváhal - 3:1. V 80. minutě mohli hosté zdramatizovat utkání, ale po závaru před domácí brankou se míč do sítě nedostal. Když ani domácí v 86. minutě nedostali míč z výhodné pozice za záda Havllíka skončilo utkání vítězstvím domácího Bzence. V konečné divizní tabulce tak obsadíme pátou příčku.