FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Školička absolvovala první halový turnaj!

Zvětšit

Naši nejmenší fotbalový benjamínci z fotbalové školičky FC Žďas U7 absolvovali v neděli 25. února svůj první turnaj v Heřmanově Městci. Výsledky nebyly tento den vůbec důležité, každý fotbalista si z tohoto svého prvního turnaje  odvezl domů první opravdovou medaili.

Do sportovní haly v Heřmanově Městci se sjelo poslední únorovou neděli šest týmů. Nemošice, Pardubice, Letohrad, Vysoké Mýto, Chrudim a FC Žďas Žďár.

Hodnocení trenéra:

V neděli 25.2. jsme se zúčastnili turnaje v Heřmanově Městci. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Byl to náš první turnaj. Všechny zápasy jsme prohráli, ale kluci si vyzkoušeli jak turnaj probíhá. I pro nás trenéry to byla zkušenost a víme na čem na tréninku teď více zapracovat.

Sestava FC Žďas: Filip Kachlík, David Tomšík, Michal Šíma, Dominik Šulc, Ondřej Krajíc, David Halamka, Kryštof Humpolíček, Jakub Hodrment

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL