FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci sklízeli medailové úspěchy

Zvětšit

Ve dvou dnech 18. a 19. února se představili starší žáci FC Žďas  Žďár nad Sázavou na třech turnajích. Ve dvou případech dokonce celý turnaj vyhráli!

Výsledky a hodnocení trenéra:

Turnaj Svratka:

Po úvodní remíze jsme již v dalších utkáních nezaváhali a zaslouženě dovezli dřevěný pohár. Náš hráč Martin Bureš byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. 
  
Turnaj Bystřice:
  
U13
  
I přes dvě remízi se nám podařilo turnaj vyhrát. Po slabším začátku kdy jsme soupeřům darovali vždy po bodu přišlo zlepšení, které nakonec přineslo zlaté medaile a velmi pozitivní skore. Turnaj splnil naše očekávání a především kladně hodnotíme zapojení hráčů z pole v naší brance. 
  
U15
  
V turnaji jsme si vybrali několik slabších chvilek. Především utkání s týmem ŽIJEME HROU, bylo pro nás velmi poučné. Supeře jsme sice dokázali přehrát, ale efektivita byla nulová. Soupeři jsme pomohli dvěmi vlastními góly a prohra 3:0, nás nakonec odsunula na 3. místo. Nasazení a bojovnost však byla na vysoké úrovni a turnaj splnil naše očekávání. 
  

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL