FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci vyhráli Tišnovskou zimní ligu!

Zvětšit

Zimní přípravné období si naši starší žáci zpestřili účastí na turnaji, který se odehrál na umělé trávě v Blansku a Boskovicích. Poslední dvojkolo bylo kvůli celostátní karanténě odloženo, a proto pořadatelé 3. dubna vyhlásili a schválili konečné výsledky turnaje.

Nejúspěšnějším týmem celé zimní ligy se stal tým FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, který ve 14 zápasech poztrácel body jen třikrát za nerozhodné výsledky. Ke svému 36 bodovému stavu přidal ještě impozantní skóre 33:11.

Konečné pořadí:

1

Žďár n.S.

2

Tišnov

3

Žebětín/Bystrc

4

Boskovice

5

Rosice

6

Velká Bíteš

7

Blansko

8

Nedvědice

9

Žijeme hrou

 

Hodnocení :

Nárůstající forma z podzimní části soutěže se u hráčů U15 naplno ukázala v rámci turnaje Tišnovské zimní ligy, když jsme dokázali tento turnaj s přehledem vyhrát. V konfrontaci s minulým ročníkem tohoto turnaje jsou jasně patrné výsledky snahy celého týmu U15, když jsme vsadili na týmový přístup s důrazem na souhru všech hráčů v týmu a s ohledem na zastupitelnost hráčů na jednotlivých postech.

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL