FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci zahájí v Novém roce fotbalovou sezónu na turnaji O pohár města Žďáru nad Sázavou

Zvětšit

Fotbalový klub FC Žďár nad Sázavou pořádá 6. a 7. ledna 2018 ve sportovní hale na Bouchalkách tradiční turnaj starších žáků O pohár města Žďáru nad Sázavou. Hlavním patronem celé akce je hráč A mužstva Jakub Šindelka.

Na turnaji se představí velice kvalitní týmy, které hrají převážně žákovskou ligu a divizi v Čechách a na Moravě.

Ve skupině A se představí ČAFC Židenice, Kroměříž, Znojmo, Sigma Olomouc bílí, Tempo Praha, Bohemians 1905 a Vysočina Jihlava.

Ve skupině B se kromě domácího týmu můžou fanoušci mládežnické kopané těšit na výběr Jihomoravského kraje, Sigmu Olomouc modré, Táborsko, Náchod, V. Žižkov a Ústí nad Labem.

Sobotní program začne v 8.00 hodin dopolední skupinou A. Krátce po čtvrt na dvě rozehraje své utkání  ve skupině B, také náš výběr FC Žďár. Poslední zápas dne je naplánován na 18.30 hodin.

Nedělní program odstartuje opět v 8.00 hodin, kdy se dohrají zápasy ve skupině a budou následovat zápasy o konečné umístění. Závěrečné zápasy o 3. místo mají poté výkop ve 14.40 hodin a finále celého dvoudenního turnaje je na programu od 15.00 hodin.

Loňské turnajové vítězství obhajují mladí fotbalisté Sigmy Olomouc, kteří dokonce obhájili i předloňské prvenství a mohou tak pomýšlet na třetí turnajové vítězství v řadě.

Vedení FC Žďár by touto cestou chtělo poděkovat všem sponzorům, kteří tento turnaj podpořili a panu Petru Vtípilovi a dalším spolupracovníkům, kteří jako každoročně turnaj zaštítili organizačně.

Zápasy FC Žďár v sobotu:

13.23  Ústí nad Labem

14.14 Táborsko

15.22  Sigma Olomouc

16.13  Náchod

17.21 Výběr JMK

18.29  V. Žižkov

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL