FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci zvou na turnaj O pohár města Žďáru nad Sázavou

Zvětšit

Fotbalový klub FC Žďas Žďár nad Sázavou pořádá 11. a 12. ledna 2020 ve sportovní hale na Bouchalkách tradiční turnaj starších žáků O pohár města Žďáru nad Sázavou.

Na turnaji se představí šestnáct velice kvalitních týmů, které hrají převážně žákovskou ligu a divizi v Čechách a na Moravě. Tento rok se ve Žďáře představí také ukrajinský tým Židačiv, který se nachází nedaleko města Lvov a počtem obyvatel je stejné jako Nové Město na Moravě.

Ve skupině A se kromě domácího týmu můžou fanoušci mládežnické kopané těšit na Sigmu Olomouc modré, Tempo Praha, Slovácko bílé, Kroměříž, Znojmo, Táborsko a Židačiv.

Ve skupině B se představí výběr Jihomoravského kraje, Sokolov, Šumperk, Slovácko modré, Sigma Olomouc bílí, Cidlina,Písek a H.Brod.

Sobotní program začne v 7.30 hodin dopolední skupinou A. Krátce po půl druhé rozehraje své utkání skupina B. Poslední zápas dne je naplánován na 19.15 hodin.

Nedělní program odstartuje opět v 7.30 hodin, kdy se dohrají zápasy ve skupinách a budou následovat zápasy o konečné umístění. Závěrečné zápasy o 3. místo mají poté výkop cca ve 14.40 hodin a finále celého dvoudenního turnaje je na programu cca od 15.00 hodin.

Loňské turnajové vítězství obhajují mladí fotbalisté Slovácka.

Vedení FC Žďas Žďár by touto cestou chtělo poděkovat všem sponzorům, kteří tento turnaj podpořili a panu Petru Vtípilovi a dalším spolupracovníkům, kteří jako každoročně turnaj zaštítili organizačně.

Zápasy FC Žďas Žďár v sobotu:

7.30  Znojmo

8.30 Táborsko

9.30  Kroměříž

10.30  Olomouc modrá

11.30 Slovácko bílá

12.30  Židačiv

Neděle:

7.45 Tempo Praha

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL