U12 po velké bitvě podlehla Slovácku! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 po velké bitvě podlehla Slovácku!

Proti vedoucímu Slovácku si U12 mladších žáků připsala v neděli 22. září těsnou jednobrankovou prohru.

6.kolo - Liga skupina jih SpSM

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - 1.FC Slovácko  8 : 9 ( 2 : 4 )

branky : Prokůpek 5 ( 29', 44', 62', 74', 81' ), Hanus 1 ( 58' ), Sedlák 1 ( 56' ), Čížek 1 ( 28' )

Sestava : Pešek, Promberger, Košík, Dvořák, Hanus, Chmelíček, Starý, Vaverka, Smejkalová, Čížek, Prokůpek, Krahula, Kopecký, Sedlák, Havlík

Hodnocení trenéra :

V 6.kole nás čekal suverénní lídr tabulky a velká výzva, jak se s tímto soupeřem popereme. Slovácko přivezlo pro obě utkání U12 a U13 pouze ročník 2008 doplněný o dva kluky z ročníku 2007, čímž se kvalita trochu rozhodila hlavně směrem k U13. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, kdy se výsledek přéléval z jedné strany na druhou. V první třetině se Slovácko dostalo do vedení 0:2, ale my jsme dokázali zareagovat a srovnat na 2:2. Druhá třetina začala úplně stejně, Slovácko šlo do vedení na 2:4. Nám se znovu podařilo zareagovat a do konce druhé třetiny jsme otočili výsledek na 5:4 v náš prospěch. V začátku třetí třetiny jsme hned navýšili skóre na 6:4. Soupeř ale nic nevzdával a začal zvyšovat svoje tempo, čímž snížil na 6:5. V ten moment to byl boj o každý kousek hřiště. Nám se znovu podařilo odskočit na 7:5. Slovácko ale dál vyvíjelo tlak směrem na naši branku a podařilo se jim srovnat na 7:7 i díky hodně přísné penaltě. My jsme ale nezůstávali pozadu a taky se neustále tlačili k soupeřově brance a dostali se znovu do vedení 8:7. Bohužel soupeř hned z rozehrávky srovnal na 8:8 a šlo se tak do závěru utkání, ve kterém byl soupeř šťastnější a podařilo se mu v poslední minutě vstřelit vítězný gól na konečných 8:9.