U12 porazila Spartu Brno! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 porazila Spartu Brno!

V dalším zápase žákovské ligy porazili v neděli 13. října mladší žáci U12 v Brně místní tým Spartu Brno.

9.kolo - Liga skupina jih SpSM

FC Sparta Brno - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou  3 : 10 ( 2 : 3 )

branky : Chmelíček 3 ( 61', 70', 90' ), Dvořák 2 ( 29', 73' ), Zych 2 ( 43', 73' ), Vaverka 2 ( 63', 88' ), Hanus 1 ( 32' )

Sestava : Pešek, Košík, Promberger, Krahula, Kopecký, Hanus, Zych, Vaverka, Čížek, Jurek, Sedlák, Dvořák, Chmelíček, Zych, Mach

Hodnocení trenéra :

Do utkání jsme vstoupili velice vlažně, bez nasazení, bez pohybu a zápalu do hry. Naopak soupeř byl snaživý, působil velice živě a v první třetině byl lepší. Zalouženě se dostal do vedení 2:0. Nám se podařilo snížit v poslední minutě první třetiny na 2:1 po pěkné akci Šimona Sedláka a zakončení Ondry Dvořáka. Hned v začátku druhé třetiny se nám podařilo srovnat na 2:2 a následně otočit průběh utkání v náš prospěch na 2:3. Naše hra ve druhé třetině ale žádné zlepšení nepřinesla. Až poslední třetinu jsme zvládli herně na výbornou, do které jsme vstoupili velice aktivně a podařilo se nám odskočit na 2:5. Od té chvíle se kluci zvedli, zlepšil se pohyb a nasazení, předvedli jsme i několik pěkných akcí a výsledkem bylo konečné skóre 3:10. Utkání klukům ukázalo, že ve fotbale potažmo i v životě se musí vždy pracovat s maximálním úsilím, protože nikdo vám nic zadarmo nedá!