U12 prohrála ve Zlíně - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 prohrála ve Zlíně

V dalším zápase se představili ve středu 28. srpna ligový žáci U12 ve Zlíně.

14.kolo - Liga skupina jih SpSM

FC Fastav Zlín - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou  10 : 3 ( 6 : 1 )

Branky : Vaverka 3 ( 23', 65', 86' )

Sestava : Pešek, Promberger, Košík, Kopecký, Hanus, Chmelíček, Lédl, Vaverka, Smejkalová, Čížek, Jurek, Krahula, Sedlák, Prokůpek, Zych

Hodnocení trenéra :

K předehrávce 14.kola jsme zajížděli na půdu Zlína, který potvrdil svoji kvalitu a musíme sportovně uznat, že zvítězil naprosto zaslouženě, protože nás předčil ve všech fotbalových i fyzických aspektech. Do utkání jsme vstoupili velice vlažně a hlavně s velkým respektem k soupeři, z čehož vyplynuly hned dvě rychlé branky a už ve 3.min. jsme prohrávali 0:2. Postupně se nám podařila hra v první třetina srovnat a z toho vyplynula naše první branka a snížení na 1:2. Toto snížení nám dalo sílu a po zbytek první třetiny jsme byli možná i o něco lepším týmem a byla jen velká škoda, že jsme v této fázi zápasu nevyužili našich velkých šancí. Bohužel do druhé třetiny jsme vstoupili úplně stejně jako do první a hned v prvních dvou minutách jsme inkasovali dvě branky. Soupeř se dostal do vedení 1:4, což nás hodně srazilo a po zbytek utkání pak už Zlín dominoval. Od vyššího skóre nás zachránil náš brankář Jirka Pešek, který předvedl spoustu pěkných zákroků, na druhou stranu se do našich šancí dostával zejména Kamil Vaverka, který v utkání vstřelil všechny naše branky. Utkání musíme brát pozitivně, protože kvůli takto kvalitním zápasům jsme se rozhodli hrát ligu.