U12 rozhodla v závěru! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 rozhodla v závěru!

V dalším kole žákovské ligy přivítali v sobotu 19.října mladší žáci U12 Boskovice.

10.kolo - Liga skupina jih SpSM

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - FC Boskovice  5 : 4 ( 3 : 3 )

branky : Vaverka 2 ( 29', 81' ), Chmelíček 1 ( 7' ), Promberger 1 ( 3' ), Sedlák 1 ( 84' )

Sestava : Pešek, Košík, Promberger, Havlík, Smejkalová, Hanus, Zych, Vaverka, Čížek, Jurek, Sedlák, Prokůpek, Chmelíček, Dvořák, Krahula

Hodnocení trenéra :

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně, s potřebným nasazením a hlavně s chutí. Výsledkem toho bylo rychlé vedení 2:0. Soupeř hrál důrazně, byl velice houževnatý a postupně se začal i se svou aktivitou dostávat do utkání. Naopak naše hra měla klesající tendenci. Do konce první třetiny se soupeři podařilo snížit, na co jsme reagovali rychlým gólem a do druhé třetiny jsme šli tak za stavu 3:1 pro nás. Soupeř ale hned v jejím úvodu využil našeho zaváhání a snížil na 3:2. My jsme od tohoto momentu začali hodně kazit a hlavně jsme přestali být aktivní. Soupeř toho využil ke srovnání skóre na 3:3. Poslední třetina tak předurčovala zajímavý boj! Soupeř se dostal po našem zaváhání poprvé v utkání do vedení 3:4. Dokázali jsme ale náš výkon ve zbytku utkání zvednout, soupeře jsme zatlačili na jejich půlce a začali si vytvářet šance. Z několika šancí se nám podařilo dvakrát skórovat a otočit tak výsledek na naši stranu na konečný 5:4. Při pohledu na smutné hráče Boskovic, jsme museli sportovně uznat, že soupeř si za svůj výkon zasloužil vyhrát možná více než my.