U12 sehrála s Vyškovem vyrovnané utkání! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 sehrála s Vyškovem vyrovnané utkání!

V předehrávce 15.kola jsme doma přivítali Vyškov, který je na tom výkonnostně stejně jako my.

15.kolo - Liga skupina jih SpSM

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - MFK Vyškov  5 : 5 ( 4 : 4 )

branky : Vaverka 3 ( 13', 51', 72' ), Prokůpek 1 ( 26' ), Smejkalová 1 ( 56' )

Sestava : Pešek, Promberger, Košík, Dvořák, Hanus, Chmelíček, Mach, Vaverka, Smejkalová, Čížek, Jurek, Krahula, Sedlák, Prokůpek, Zych

Hodnocení trenéra :

Odehráli jsme opravdu krásné utkání, které mělo náboj, kvalitu, emoce, perfektní atmosféru a vtáhlo nás všechny do hry. Bohužel jsme nezvládli začátek utkání, kdy soupeř působil lépe a využíval hlavně svých krajních hráčů k rychlým průnikům do naší obrany, z čehož vyplynulo ve 12.minutě vedení Vyškova 0:3. Podařilo se nám ale rychle reagovat a do konce prní třetiny jsme snížili na 2:3. V první polovině druhé třetiny se hrálo velice vyrovnáné utkání, hrálo se nahoru dolů. Soupeři se podařilo odskočit na 2:4. Od 50. minuty jsme ale postupně začali přebírat otěže utkání a vytvářet velký tlak, z čehož vyplynulo naše vyrovnání na 4:4 ještě do konce druhé třetiny. Poslední třetina to byla opravdu obrovská řežba, mělo to kvalitu, nasazení a hlavně krásnou atmosféru. Podařilo se nám jít do vedení na 5:4 a vypadalo to, že bychom to mohli zvládnout. Soupeř ale prokázal kvalitu, nevzdal se a podařilo se mu vyrovnat na konečných 5:5. Škoda jen našich nevyužitých šancí do konce utkání, ale zase musíme uznat, že Vyškov byl také pořád velice nebezpečný. Všichni hráči zaslouží absolutní pochvalu a hlavně výstavní gól Báry Smejkalové by mohl kandidovat na " Borec na konec " na Nově.