U12 veze výhru ze Znojma! - Mladší žáci U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 veze výhru ze Znojma!

V neděli 14. září se ligová U12 mladších žáků představila ve Znojmě.

5.kolo - Liga skupina jih SpSM

1.SC Znojmo - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou  6 : 7 ( 3 : 3 )

branky : Vaverka 3 ( 14', 42', 43' ), Prokůpek 2 ( 53', 54' ), Sedlák 1 ( 50' ), Chmelíček 1 ( 81' )

Sestava : Pešek, Košík, Promberger, Krahula, Mach, Kopecký, Hanus, Lédl, Vaverka, Čížek, Jurek, Sedlák, Prokůpek, Chmelíček, Zych

Hodnocení trenéra :

Od začátku utkání se hrálo ve vysokém tempu, kdy v první třetině byl soupeř o něco lepší a zaslouženě vedl 3:1. My jsme se ale nevzdali, naopak jsme ještě více přidali na tempu a odehráli zatím nejlepší druhou třetinu v lize, kdy se nám podařilo otočit skóre na 3 : 6. Do poslední třetiny vstoupilo Znojmo se snahou pokusit se ještě změnit průběh utkání. Nám se až do 77.minut dařilo hrát pořád aktivně a dá se říct, že jsme soupeře do ničeho nepouštěli. Bohužel během jedné minuty jsme uděli dvě chyby v obranné fázi, soupeř jednoduše dvakrát skóroval a utkání tak dostalo nový náboj. Naše odpověď přišla hodně rychle a znovu jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Znojmo ale bojovalo dál a 3.minuty před koncem se mu podařilo znovu snížit na 6:7. Závěr utkání jsme odehráli velice dobře, aktivně na půlce soupeře a tak jsme mohli slavit cenné vítězství nad kvalitním soupeřem. Trenéři obou mužstev jsme se shodli, že to bylo moc pěkný utkání.