U14 otočila zápas ve druhé půli! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 otočila zápas ve druhé půli!

Ve čtvrtek 8. srpna se představila naše U14 starších žáků v Měříně.

JISKRA MĚŘÍN - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  4:6 (4:1)

Další přípravné utkání jsme odehráli na půdě účastníka krajské soutěže st. žáků Jiskra Měřín. Opět bez několika hráčů jsme sehráli kvalitní utkání.  V  první polovině  se nám nedařilo. Soupeř nás vysoko napadal, z čehož plynulo spoustu individuálních chyb. K tomu se přidala naše nervozita, bojácnost v osobních soubojích a pomalý přechod do útočné fáze. Výsledkem byla poločasová prohra 1:4.

O přestávce jsme kluky nabádali ke klidu. Naše hra se zpřesnila a zrychlila. Soupeře jsme začali přehrávat. Pozitivem byla i celkem kvalitní koncovka . Výborný byl i přístup kluků po fyzické stránce. Bez střídání jsme dokázali vystupňovat tempo hry i v závěru utkání.

Sestava: Šerejch - Vavřínek, Tůna,Čejka, Mikíšek - Hlaváč, Stoček, Seknička, Hladík - Holec, Toman
Branky : 3x Holec, Toman, Čejka, Stoček