U14 prohrála v Třebíči! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 prohrála v Třebíči!

V sobotu 7. září si starší žáci U14 připsali v Třebíči první podzimní prohru.

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  4:3 (2:2)

Do utkání s " Foškou" jsme vstoupili náporem. Vysoké napadání nám přineslo vedení, když  rozehrávku domácí obrany vystihl Šimon a v 2.minutě nás poslal do vedení. Domácí to ovšem neznervóznilo a postupně začali diktovat tempo oni. Od patnácté minuty jsme byli zatlačeni na vlastní polovině . Soupeř bezchybně kombinoval a nám se nedařilo delší čas držet míč. V 17. a 26. minutě nás potrestali a otočili skore utkání. Do zápasu nás vrátil po důrazu v pokutovém území náš nejlepší hráč Šimon. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější. Hra měla vysoké tempo. Oba soupeři chtěli strhnout vedení na svojí stranu. Blíže k třem bodům byli domácí v 61 minutě, když využili zaváhání naší obrany. Po rohovém kopu a zmatku před brankou Třebíče vyrovnal v 68. minutě Dominik Čejka. I když jsme si vypracovali mnoho šancí ( mj.břevno Davida Polívky)udeřili domácí a to v posledních vteřinách utkání využili našeho nedůrazu ve středu hřiště a po rychle akci a střelou k tyči zvrátili utkání na svojí stranu.
Branky : 2x Šimon, Čejka
Sestava : Vokoun - Koutník, Čejka, Tůna, Vavřínek - Hlaváč( 56 Toman), Stoček, Mikíšek, Šimon - Holec( 78.Šerejch), Polívka