U14 si připsala proti Boskovicím vysokou výhru! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 si připsala proti Boskovicím vysokou výhru!

První mistrovský zápas zvládla v sobotu 17. srpna U14 na jedničku a zdolala nováčka soutěže Boskovice rozdílem deseti branek.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FC BOSKOVICE 13:3 (5:1)

V sobotu 17.8. jsme na Bouchalkách přivítali v prvním divizním zápase nováčka soutěže FC Boskovice. Do utkání jsme opět z různých důvodů nemohli nasadit několik hráčů. Hned od úvodu jsme soupeře zatlačili před jeho vlastní branku a ve 4.minutě  David Polívka po skrumáži  na malém vápně otevřel skoré . Tentýž hráč o dvě minuty později z podobné akce zvýšil na 2:0. V 11.minutě střelou z vápna na 3:0 zvyšoval Jára Koutník a se soupeřem to nevypadalo dobře. I nadále jsme měli utkání pod kontrolou. Důrazu v pokutovém území využil i Lukáš Toman 4:0. Na 5:0 se po rohu prezentoval krásnou brankou hlavou Jony Tůna. Soupeř po zaváhání obrany snížil brankou do šatny na 5:1.

Do druhé půle jsme opět vstoupili náporem , který brzo korunovali brankami Páťa Stoček a Šimon. Další branky P. Stočka a Lukyho Mikíška znamenaly dvouciferný výsledek, který navýšili po rohových kopech hlavou J. Tůna a Dominik Čejka. V samém závěru jsme polevili v koncentraci a soupeř toho dvakrát dokázal využít a snížit na konečných 13:3.

Branky : 3x Stoček, 2x Tůna,2x Čejka, 2x Polívka, Šimon, Mikíšek, Toman, Koutník
Sestava : Vokoun - Koutník (56. Mihok), Tůna, Čejka, Vavřínek - Hlaváč, Mikíšek, Stoček, Šimon - Polívka (52. Humlíček), Toman