U14 v Brně vysoko vyhrála! - Starší žáci U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U14 v Brně vysoko vyhrála!

Jeden z nejlepších výkonů dosavadního soutěžního ročníku žákovské divize předvedla v sobotu 12. října U14 na hřišti Sparty Brno.

SPARTA BRNO - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 0:7(0:4)

Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme začali velice aktivně. Už v 4.minutě po krásném pasu Sekničky, běžel sám na domácí branku Stoček , jeho střelu brankář vyrazil k volnému Hladíkovi , který otevřel skore. Další dvě branky přidali střelami z dálky Koutník a Seknička. Soupeře ,naše výborně hrající  obranná čtveřice pouštěla na naší polovinu  jen sporadicky. Do šatny přidal čtvrtou branku Holec, který vystihl špatnou přihrávku domácího brankaře.

V druhém poločase jsme pokračovali v kvalitní kombinaci, dařilo se nám rychle měnit těžiště hry, byli jsme trpěliví na míči a i nadále jsme si vypracovávali gólové příležitosti.  Využili je postupně Mikíšek , Stoček a Polívka. Pochvalu si dnes zaslouží celý tým v čele s gólmanem Vokounem.

Branky : Hladík, Koutník, Seknička, Holec, Mikíšek, Stoček, Polívka
Sestava : Vokoun - Vavřínek, Tůna, Seknička, Koutník - Hlaváč(55. Polívka), Holec(48. Toman), Čejka, Mikíšek(60. Šerejch) - Stoček, Hladík

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC CHOTĚBOŘ

 Sobota  | 14.3.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL