U17 na lídra divize nestačila!

Utkání s vedoucím celkem MSDD družstvem Hodonína, překvapení nepřineslo.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - HODONÍN 0:3(0:2)

Do utkání jsme šli se záměrem eliminovat průnikové přihrávky a zesílit střed hřiště. Přes velké nasazení a odhodlání prát se v každém souboji, hosté potvrzovali svoji kvalitu. Silná práce s míčem a fyzická vyspělost. První dvě velké příležitosti hostů výborně chytající Balcar ve spolupráci s Davidem Novotným zneškodnili, bohužel soustavný tlak úvodních 15. minut přinesl i pas z levé strany na pravou rychlé sklepnutí a vedení hostů 1:0 - po pravdě zasloužené. Tato situace, ale naše hráče vyprovokovala k větší aktivitě a Gregar se dostal do velké šance po podařené akci celé levé strany, bohužel hostující brankář potvrdil své kvality. Těsně před poločasem došlo k navýšení skóre na 2:0.

Druhý poločas se nesl i nadále v bojovném a zodpovědném výkonu, bohužel na kvalitu soupeře to nestačilo. Náznaky šancí a závarů v brankovišti Hodonína toužebný gól nepřinesly. V závěru utkání hosté využili brejk a uzavřeli skóre na konečných 0:3. Přes prohru v tomto těžkém utkání, byl tým pochválen, za zodpovědný a kolektivní výkon.

Tímto utkání byla ukončena podzimní část soutěže, kterou jsme zakončili na konečném 8. místě se ziskem 20. bodů a skóre 33:26 (6-2-6) s jedním zápasem k dobru  (dohrávka až na jaře)