U17 zachránila bod v nastavení!

Mladší dorost U17 sehrál ve středu 28. srpna divizní zápas v Brně Kohoutovicích a odvezl si bod za remízu 3:3.

KOHOUTOVICE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 3:3(0:0)

Z Brna vezeme bod za remízu 3:3. Před utkáním bychom tento výsledek považovali za ztrátu, po průběhu utkání jsme rádi za bod. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, chyběla nám koncentrace, nasazení, bojovnost touha uspět. Domácí, kteří dosud všechna utkání prohráli nás 65. minut přehrávali bojovností, nasazením a elánem. Naše hra byla pomalá a naivní. Často jsme se nechali unést výroky rozhodčích, než abychom se soustředili na hru. Po bezbrankovém poločase domácí 3x během 10. minut udeřili a s bodovým ziskem to nevypadalo vůbec dobře. Bohužel, až třetí gol v naší síti nás probudil a začali jsme více bojovat a zvýšili svoji ofenzivní aktivitu. Ta nakonec přinesla vyrovnání v nastaveném čase z pokutového kopu.

V domácím zápase se U 17 představí opět v sobotu 31. srpna, kdy hostíme od 12.45 hodin 1.SC. Znojmo.