U19 v Humpolci neudržela vedení

V první půli se ujali vedení domácí. Našim dorostencům se podařilo nepříznivý vývoj otočit. Domácí Humpolec ale dokázal třemi brankami odpovědět a zvítězit 4:3.

AFC HUMPOLEC U19 – FC ŽĎÁR N. S. U19 4:3

V úvodních minutách se dostávali více do šancí hosté, ale nepřeměnili ani jednu ze svých šancí v branku. Domácí Humpolec se ujal vedení ve 29. minutě. Po rychlém brejku se prosadil Soukup. Hosté dokázali do poločasu vyrovnat, kdy Henzl vybojoval míč a poté ho dostal za brankářova záda. Ve druhé půli otočili průběh utkání hosté. Henzl dostal míč do běhu mezi obránce, poté ho nahrál pod sebe na Růžičku, který poslal míč do branky. V 64. minutě se k míči probojoval Vočadlo při standartní situaci a vyrovnal na 2:2. V 69. minutě se po gólu Soukupa dostali do vedení domácí. V 77. minutě zvýšil po chybě v hostující obraně Soukup, který tak dokonal hattrick. Hosté dokázali snížit, když se v 81. minutě po přihrávce Lukáše prosadil Henzl. Bohužel se hostům nepodařilo vyrovnat, a tak vyšli naši dorostenci opět bodově naprázdno.

Góly: 29., 69. a 77. Soukup, 64. Vočadlo - 41. a 81. Henzl, 46. Růžička.
Rozhodčí: Petr. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
FC Žďár U19: Šenkýř – Blažíček, Pátek, Vokoun, Potocký (79. Kachlík) – Sláma, Kulhánek, Růžička, Henzl, Lukáš – Poul (46. Rys).