FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Ve Strání jsme prohráli dobře rozehraný zápas!

Zvětšit

V sobotu 28. dubna jsme zajížděli na hřiště čtrnáctého Strání, které potřebuje každý bod na záchranu divizní soutěže. Po našem zaslouženém vedení nás soupeř zaskočil a ve druhém poločase otočil zápas ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


V Šumperku jsme vysoko prohráli!

Zvětšit

V neděli 22. dubna jsme zavítali na šlágr 22. divizního kola do Šumperku. Zde nás třetí celek tabulky připravil o jarní neporazitelnost, když po změně stran během pěti minut třikrát skóroval!

Přečíst celý článek >>


Lukáš Konrád vychytal druhou nulou na jaře Břeclav!

Zvětšit

Na jaře podává Lukáš Konrád v brance spolehlivé  výkony. I jeho zásluhou se tým FC Žďas Žďár nad Sázavou usadil na první příčce tabulky. Položili jsme mu po vítězném zápase s Břeclaví několik otázek.

Přečíst celý článek >>


Břeclav zdolána dvěma brankami Vopršala!

Zvětšit

V sobotu 14. dubna jsme přivítali v domácím prostředí Bouchalek tým Břeclavi. I třetí jarní divizní zápas jsme zvládli na výbornou a znovu vybojovali tři body! Na jaře tak zůstáváme stoprocentní! Nejlepšími hráči utkání byl dvougólový střelec Matěj Vopršal a v brance bezchybně chytající Lukáš Konrád, který si připsal druhé čisté konto v řadě!

Přečíst celý článek >>


Jakub Šindelka se po zranění těší na jaře na každý zápas

Zvětšit

Mužem divizního zápasu  mezi Žďárem a Polnou se stal střelec naší vítězné branky obránce FC Žďas Žďár – Jakub Šindelka. Položili jsme mu pro náš web několik otázek.

Přečíst celý článek >>


Výhru v Polné vystřelil Šindelka!

Zvětšit

V neděli 8. dubna naše Áčko hájilo vedoucí postavení v divizní tabulce na hřišti Polné. Po výborném a bojovném výkonu celého týmu jsme si odvezli velmi cenné tři body!

Přečíst celý článek >>


Matěje Vopršala dvě branky v derby potěšily, ale důležitější jsou pro něho i tým tři body do tabulky!

Matěj Vopršal skóruje poprvé v zápase do branky Vrchoviny

Mužem zápasu v derby mezi Žďárem a Vrchovinou se stal střelec dvou branek útočník FC Žďas Žďár - Matěj Vopršal. Položili jsme mu několik otázek.

Přečíst celý článek >>


Derby je naše vedeme divizi!

Zvětšit

Sobotní velikonoční derby o první místo v tabulce jsme zvládli na jedničku a v čele tabulky tak máme jednobodový náskok před okresním rivalem z Nového Města na Moravě. K dobru máme ještě odložený zápas v Bzenci!

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SFK VRCHOVINA

Sobota  | 16.2.2019

12.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL