Proti nováčkovi bychom měli potvrdit roli favorita

Hráči FC Žďár při utkání se Šumperkem.

Podruhé za sebou se divizní fotbalisté FC Žďár představí před vlastními fanoušky a opět v sobotu. Na Bouchalky dorazí velká neznámá, nováček soutěže ze Strání.

Přečíst celý článek >>

Klubový nábor táhl!

Momentka všech účastníků fotbalového náboru FC Žďár.

Více než 150 chlapců a dívek dorazilo na fotbalový nábor, který toto pondělí pořádal fotbalový klub ve Žďáře nad Sázavou.

Vitásek: Byl to zápas o jednom gólu!

Čestmír Vitásek (u míče) při utkání se Šumperkem.

Mladý záložník FC Žďár Čestmír Vitásek byl v sobotním domácím utkání proti Šumperku skutečným motorem naší sestavy a byl po zásluze zvolen nejlepším hráčem utkání. O své pocity ze zisku dalších tří bodů se podělil pro náš web.

U19 v Humpolci neudržela vedení

V první půli se ujali vedení domácí. Našim dorostencům se podařilo nepříznivý vývoj otočit. Domácí Humpolec ale dokázal třemi brankami odpovědět a zvítězit 4:3.

Vanko: Zdolali jsme velice nepříjemného soupeře!

Trenér FC Žďár Jozef Vanko při utkání proti FK Šumperk.

Jako těžce se rodící, ale zaslouženou výhru 1:0. Tak hodnotil sobotní domácí vítězné utkání 7. kola moravskoslezské divize D proti Šumperku trenér FC Žďár Jozef Vanko.

Benfika v Budišově dva body ztratila

V 7. kole krajské východní skupiny I. A třídy měla rezerva FC Žďár na dosah výhru v Budišově. Bohužel o ni přišla vymyšlenou penaltou v úplném závěru zápasu.

Práce s malými dětmi mě baví, říká reprezentantka Simona Novotná

V pondělí se uskutečnil na Bouchalkách nábor FC Žďár pro nejmenší talenty. My jsme si krátce povídali s reprezentantkou v kategorii WU17 České republiky a čerstvou trenérkou v našem klubu - Simonou Novotnou.

I počtvrté doma stoprocentní!

Radost hráčů FC Žďár z jediné branky utkání proti Šumperku.

Fotbalisté FC Žďár si v sobotu připsali čtvrtou výhru v tomto ročníku moravskoslezské divize D. Hráči Šumperku se však představili jako velice zdatný a nepříjemný protivník.

Proti Šumperku doma již v sobotu!

Momentka z vítězného utkání proti Polné.

V 7. kole moravskoslezské divize D dorazí na Bouchalky devátý celek tabulky FK Šumperk. Udrží hráči FC Žďár dosavadní domácí stoprocentní bilanci?

Patrik Ločárek: V sobotu jsme body ztratili

Patrik Ločárek, krajní obránce FC Žďár n. S.

Nejlepším hráčem FC Žďár při utkání 6. kola moravskoslezské divize D na půdě Břeclavi byl pravý obránce Patrik Ločárek. Náš web proto pořídil s naším mladým hráčem krátký rozhovor, který vám nyní přinášíme.

Jozef Vanko: Někteří hráči se musí vrátit na zem!

Jozef Vanko, trenér FC Žďár n. S.

Bod z Břeclavi za bezgólovou remízu má jistě svoji cenu. Trenér FC Žďár Jozef Vanko však nebyl po utkání 6. kola moravskoslezské divize D spokojený s výkony některých hráčů.

Druhá domácí výhra naší U19

V sobotním utkání si naši dorostenci poradili s týmem ze Znojma. Žďárští dvakrát dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a zvítězili těsným rozdílem 4:3.

Benfika "darovala" bod Moravci

V jednoznačnou záležitost se mohlo proměnit derby 6. kola krajské východní skupiny I. A třídy - skupiny B mezi rezervou FC Žďár a Moravcem. Mohlo, ale nestalo se, protože hráči naší juniorky selhali v zakončení.

Z Břeclavi vezeme rozpačitý bod

Utkání 6. kola moravskoslezské divize D na půdě Břeclavi skončilo pro fotbalisty FC Žďár bezgólovou remízou. Bod zvenku se počítá, ale předvedená hra, především ta směrem dopředu, nás těšit nemohla.

V sobotu zajíždíme do Břeclavi

Gólová radost hráčů FC Žďár při vítězném utkání proti Slavoji Polná.

V rámci 6. kola moravskoslezské divize D zavítají fotbalisté FC Žďár nad Sázavou na hřiště Břeclavi. Navážeme na kvalitní výkony z posledních utkání a dovezeme z jihu Moravy nějaký bod?

Na Polnou jsme se dobře připravili, říká Lukáš Komínek

Lukáš Komínek, obránce FC Žďár n. S.

Proti Polné to byl především jeho zápas. Letní posila z Nové Vsi Lukáš Komínek jezdil na pravém beku celých devadesát minut, k výhře 2:1 navíc přispěl dvěma gólovými nahrávkami.

Chmelíčkovo koště dobře metlo!

Radost hráčů FC Žďár z gólu do sítě Polné.

Za absentujícího trenéra Jozefa Vanka musel při nedělním utkání proti vedoucí Polné na lavičce zaskočit sportovní manažer Radim Chmelíček. Vedl si výborně, lídra jsme zdolali 2:1 a "trenérský záskok" se pro náš web podělil o své postřehy z utkání.

Áčko zdolalo lídra tabulky!

Divizní fotbalisté FC Žďár se první zářijovou neděli vytáhli na vedoucí tým tabulky. Polná odjela z Bouchalek s porážkou 1:2.

V Kyjově U19 neuspěla

Naše U19 se v 5. kole vydala bojovat o body do Kyjova. Žďárským fotbalistům se nevydařila první půle, ve které inkasovali 2 branky. Ve druhé půli se nám povedlo snížit, ale nakonec domácí náskok navýšili a zvítězili 3:1.

Benfika v derby neuspěla

Ani druhý střet s rezervním mužstvem v 5. kole I. A třídy - skupiny B se hráčům béčka FC Žďár nevydařil. Po středeční domácí prohře 0:1 s béčkem Třebíče v sobotu Benfika prohrála na půdě juniorky Vrchoviny 3:4.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7  >>