V Jihlavě nás čeká v sobotu juniorka!

Michal Kadlec v pozici trenéra na lavičce juniorky Jihlavy.

K druhému přípravnému utkání zajíždí Áčko mužů v sobotu 9. února do Jihlavy, kde se utká v 11.00 s juniorkou FC Vysočina Jihlava.

Po týdnu, kdy jsme podlehli v domácím prostředí Slatiňanům nastoupí znovu naše Áčko do přípravného duelu tentokrát proti jihlavské juniorce. Tu vede v pozici hlavního trenéra bývalý žďárský odchovanec Michal Kadlec. Ten nám k poslednímu přípravnému utkání s Polnou pověděl.

Juniorský tým dnes po dvanácti dnech znovu nastoupil do přípravného duelu. Víkendový duel proti Ždírci byl totiž zrušen s ohledem na marodku v táboře soupeře. Výhra nad divizní Polnou v poměru 3:2 se zrodila po poločasovém stavu 2:2. Dvakrát se trefil Amir Mašić a rozhodující branku zaznamenal David Sargsyan.„Utkání mělo v první půli slušné parametry. Polná šla do vedení po našem hloupém zaváhání, když jsme předtím neproměnili tři gólové příležitosti. Poté jsme dvěma brankami Mašiće strhli vedení na naši stranu, ale divizní soupeř minutu před koncem poločasu srovnal. Ve druhém dějství šla úroveň hry, tempo i nasazení dolů. Jsem rád, že jsme alespoň dokázali vstřelit vítěznou branku," okomentoval přípravný duel trenér a bývalý žďárský odchovanec Michal Kadlec.

V přípravě na juniorskou ligu, kde je Vysočina na pátém místě v osmičlenné tabulce sehrála juniorka již kromě zmiňovaného zápasu s Polnou další tři zápasy. Nejprve zdolala v tréninkovém duelu jihlavské Áčko 2:1, poté rozdrtila Velkou Bíteš 7:0 a v zajímavém duelu i Vrchovinu 3:1, když všechny branky padly až ve druhé půli. „Pro nás bude zápas se Žďárem již takovou malou generálkou na první jarní kolo juniorské ligy, kde se utkáme v neděli 17. února se Sigmou Olomouc," uzavírá Kadlec.

Sobotní zápas začína v Jihlavě na umělé trávě v 11.00 hodin.