FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu poslední generálka proti Velmezu!

Zvětšit

Poslední přípravný zápas v domácím prostředí, před vypuknutím fotbalového jara odehrají fotbalisté FC Žďas Žďár nad Sázavou. V sobotu 10. března od 12.00 hodin bude jejich soupeřem okresní rival a po podzimu druhý tým MSFL -  FC Velké Meziříčí. 

Domácí tým v přípravě potřetí v řadě vyhrál, když tentokrát porazil Humpolec 5:2. V zápase mohli žďárští vyhrát i dvouciferným výsledkem, ale mnoho jejich šancí zůstalo nevyužito. Tým Velkého Meziříčí bude jistě jiný level, neboť po polovině soutěže je v MSFL na druhé příčce. Do 13. kola dokonce tým z pod dálničního mostu vedl tabulku soutěže a netajil se postupovými ambicemi do 2. ligy. V přípravě podlehla Velmez těsně Rosicím 2:3, porazila juniorku Jihlavy 3:2, Tasovice 1:0 a minulý víkend SFK Vrchovinu 3:0.

Pokračuje i příprava dalších týmů. Naši mládežníci se v sobotu a v neděli utkají s těmito soupeři.

Sobotní dopoledne otevřou v předzápase mužů - žáci, když jejich soupeřem budou fotbalisté Hlinska. Mladší žáci zahajují v 9.00 hodin, poté v 10.30 hodin se představí žáci starší.

V neděli pak nastoupí ke svým zápasům dorostenci. Starší dorost vyzve v 10.00 hodin muže Bohdalova a mladší dorost ve 12.00 hodin dorost Nové Vsi.

Vše uzavře v pořadí třetím nedělním zápasem naše rezerva mužů, když jejím soupeřem bude Nová Ves. Začátek zápasu je stanoven na 14.00 hodin.

Víkendové menu na umělé trávě na Bouchalkách.

Sobota 10. března:

 9.00   FC Žďas Žďár – FC Hlinsko– mladší žáci

10.30   FC Žďas Žďár – FC Hlinsko– starší žáci

12.00 FC Žďas Žďár – Velké Meziříčí – muži A

Neděle 11. března:

10.00  FC Žďas Žďár – Bohdalov muži – starší dorost 

12.00  FC Žďas Žďár – Nová Ves  – mladší dorost 

14.00 FC Žďas Žďár – Nová Ves – muži B

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL