FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu zajíždíme do Břeclavi

Gólová radost hráčů FC Žďár při vítězném utkání proti Slavoji Polná.

V rámci 6. kola moravskoslezské divize D zavítají fotbalisté FC Žďár nad Sázavou na hřiště Břeclavi. Navážeme na kvalitní výkony z posledních utkání a dovezeme z jihu Moravy nějaký bod?

V dobré náladě mohou k sobotnímu duelu na půdu břeclavského MSK vyrazit hráči Žďáru nad Sázavou. Start do soutěže se nám podařil, zisk deseti bodů z úvodních pěti kol je velice solidním počinem do dalších bojů. Pozitivním příslibem je ovšem také se postupně zlepšující hra našeho relativně mladého mužstva. Zatím je to více patrné v defenzivě, která se oproti předešlým sezonám významně zpevnila. Směrem dopředu sice ještě chybí potřebná stálost výkonů, především při utkáních na stadionech našich soupeřů, ale i zde je zřetelný výkonnostní progres.

Naopak v Břeclavi s úvodem nového ročníku zřejmě spokojenost panovat příliš nebude. MSK sice na úvod zdolal nováčka z Tišnova 2:1, jenže poté následovaly prohry 1:4 v Bzenci, 0:2 doma s Vrchovinou a 1:2 v Polné. Před týdnem doma Břeclav remizovala s Šumperkem 1:1. Kádr našeho soupeře je velice mladý, kromě dvou třicátníků v něm drtivě převažují hráči ročníků 1993 - 1996. Doby, kdy se v Břeclavi nakukovalo do nejvyšší soutěže (Poštorná - 90. léta), resp. se okupovala nejvyšší patra MSFL (pár let zpátky), jsou již zřejmě nenávratně pryč.

Sobotní utkání začíná na břeclavském stadionu na Lesní v 16.00 a řídit jej bude trojlístek rozhodčích Řezníček - Kondler, Svoboda. Delegátem FAČR je pan Prokeš.

                             ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 6. kola MSDD (16.00):

SO V. Bíteš - Tasovice
SO Třebíč - Rosice
SO Bzenec - Havl. Brod
SO Polná - Strání
NE Tišnov - Blansko
NE Šumperk - St. Říše
NE Vrchovina - Ždírec n. D.

Víkendový program týmů FC Žďár n. S.:

Muži A: MSK Břeclav - FC ŽĎÁR (sobota, 16.00)
Muži B: FC ŽĎÁR - Moravec (neděle, 16.00)
Dorost: FC ŽĎÁR - Znojmo B (sobota, 10.00 starší a 12.15 mladší)
Žáci A: Humpolec - FC ŽĎÁR (neděle, 9.00 starší a 10.45 mladší)
Žáci B: FC ŽĎÁR - St. Říše/Předín (sobota, 14.30 mladší a 16.00 starší)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL