FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V souboji dvou týmů Vysočiny přivítáme v sobotu Humpolec

Zvětšit

V pátém přípravném zápase před jarní divizní sezónou se představí na Bouchalkách tým Humpolce. Zápas na umělé trávě má výkop v sobotu 3. března ve 14.00 hodin.

Žďárští fotbalisté si  minulý týden připsali v přípravě druhou výhru v řadě. Soupeř z Ivančic byl na Bouchalkách hodně bezradný, hlavně v ofenzivě. Uvidíme s čím dorazí v sobotu po podzimu druhý tým tabulky krajského přeboru Vysočiny - Humpolec. Ten ovšem v přípravě také vůbec nezáří. V pěti přípravných zápasech ještě Humpolec nevyhrál a připsal si zatím jedinou remízu.Nejprve prohrál na hřišti vedoucího celku jihočeského přeboru v Želeči vysoko 4:1. Poté přišli dva kanáry a prohry 0:6 s pražskou Slávií U21 a druhým celkem jihočeského přeboru Jindřichovým Hradcem. Jediný výsledek, který snesl přísnější měřítko byla remíza 3:3 s Polnou, která je ale po ochodu několika hráčů do Rakouska, také hodně oslabena. Minulý víkend se humpolečtí utkali s dorosteneckým výběrem Jihlavy a sehrái úplně odlišný zápas než žďárští fotbalisté a podlehli 2:5. (Žďáru se povedlo naopak s dorostem Jihlavy 5:2 vyhrát). 

Pokračuje i příprava dalších týmů. Naši mládežníci se v sobotu a v neděli utkají se zajímavými soupeři.

Sobotní dopoledne otevřou na umělé trávě od 10.00 hodin žáci, když jejich soupeřem budou fotbalisté Líšně, hrající první žákovskou ligu. V neděli pak hrají na domácí půdě dorostenci, kteří minulý týden pro velkou marodku museli svá utkání odložit. Starší dorost hraje ve 12.00 hodin s mužským týmem Nové Vsi, mladší dorost přivítá v 10.00 hodin Chotěboř, hrající I. třídu dorostu.

V neděli 4. března pak poprvé sehraje přípravný zápas na umělé trávě naše rezerva mužů, když jejím soupeřem bude také rezerva - Ždírce nad Doubravou. Začátek zápasu je stanoven na 14.00 hodin.

Víkendové menu na umělé trávě na Bouchalkách.

Sobota 3. března:

10.00   FC Žďas Žďár – SK Líšeň– mladší žáci

14.00 FC Žďas Žďár – Humpolec– muži A

Neděle 4. března:

10.00  FC Žďas Žďár – Chotěboř – mladší dorost 

12.00  FC Žďas Žďár – Nová Ves muži – starší dorost 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL