FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vanko: Ždírci jsme tři body darovali!

Jozef Vanko, trenér FC Žďár n. S.

Zklamaný více z výkonu než z konečné porážky 0:1 byl po nedělním utkání na půdě divizního nováčka ze Ždírce nad Doubravou trenér FC Žďár Jozef Vanko.

"Do krajského derby jsme nastoupili aktivně, od úvodu byl míč více na našich kopačkách, bohužel jsme si v zakončení počínali hodně naivně a nedůrazně. Navíc přišla po dvaceti minutách fatální chyba celé naší obranné fáze včetně gólmana, kdy jsme špatně zahráli standardní situaci, domácí se dostali do rychlého brejku, který, a to musím uznat, Ždírecký Klimeš vyřešil naprosto excelentně. Do poločasové pauzy jsme sice měli tlak, ale ten byl pouze platonický, navíc bez potřebného důrazu," mrzel průběh prvního dějství kormidelníka FC Žďár nad Sázavou.

"Ani po změně stran se obraz hry nezměnil, Ždírec jsme dál tlačili, výsledkem naší snahy byly dvě stoprocentní tutovky Vopršala, přičemž hlavně ta druhá doslova volala po gólu. Ani ve zbytku utkání jsme se prosadit nedokázali a tak jsme diviznímu nováčkovi přenechali všechny tři body. Nechci nikterak snižovat výkon Ždírce, který má svoji kvalitu, ale na rovinu říkám, že jsme jim body doslova darovali. Jsem hodně zklamán z našeho výkonu, snad přišla ta facka v pravý čas, protože někteří naši hráči jsou ve svých hlavách opět až moc nahoře. Už nyní tak uvažuji o některých změnách pro nadcházející domácí utkání s Havlíčkovým Brodem, protože ve Ždírci se v každém případě bodovat mělo," doplnil hodnocení nedělního utkání Jozef Vanko.

Fotogalerii z nedělního utkání, opět pořízenou dvorním fotografem žďárských fotbalistů Lubkou Gondou, si můžete prohlédnout ZDE!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL