FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Vrátíme se na vítěznou vlnu v krajském derby?

Momentka z vítězného utkání FC Žďár proti Bzenci. Foto: Lubomír Gonda

V podzimní domácí derniéře přivítají na Bouchalkách fotbalisté FC Žďár nad Sázavou v rámci 14. kola moravskoslezské divize D celek Staré Říše.

Již pouze tři kola zbývají do konce podzimní části letošního ročníku moravskoslezské divize D. Fotbalisté FC Žďár nad Sázavou se v sobotu letos naposledy představí před vlastními fanoušky, po minulém týdnu navíc mají co napravovat. Zápas v Tasovicích sice výrazně poznamenalo krajně nepříznivé počasí, přesto jsme jej mohli a měli dotáhnout k bodovému zisku. Žel se tak díky inkasované brance devět minut před koncem utkání nestalo, díky čemuž jsme se z druhého propadli na čtvrté místo tabulky.

Sérii dvou krajských a jednoho okresního derby, které na žďárské borce v následujících dvou týdnech čekají, zahájíme domácím soubojem se Starou Říší. Ta zatím zažívá průměrnou sezonu, se sedmnácti body body jí patří desáté místo tabulky. O tom, že svěřence trenéra Luďka Kovačíka nelze podceňovat, svědčí některé výsledky, kterých jeho tým dosáhl na hřištích soupeřů. Vždyť venku Stará Říše získala hned třináct z dosavadních sedmnácti bodů! Po výhrách ve Ždírci, Blansku a Třebíč zřejmě způsobila největší překvapení ta, které dosáhla před dvěma týdny v derby na stadionu Polné.

Sobotní krajské derby má na Bouchalkách úvodní výkop ve 14.00 a řídit jej bude trojice rozhodčích Hanák - Buček, Škrobák. Delegátem FAČR je pan Boček.

                       ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 14. kola MSD-D (14.00):

SO Havl. Brod - Blansko
NE Strání - Tasovice
NE Vrchovina - Tišnov
NE Břeclav - V. Bíteš
NE Polná - Třebíč
NE Ždírec n. D. - Rosice
NE Šumperk - Bzenec

Víkendový program týmů FC Žďár n. S.:

Muži A: FC ŽĎÁR - FSC Stará Říše (sobota, 14.00)
Dorost: RSM Hodonín - FC ŽĎÁR (neděle, starší 10.00 a mladší 12.15)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL