Z Břeclavi jsme si přivezli bod!

V sobotu 14. září jsme zajížděli na hřiště poslední Břeclavi a po vyrovnaném průběhu utkání jsme si připsali cenný bod za remízu 1:1.

MSK BŘECLAV - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  1:1 (1:1)

​​​​​​Rozhodčí: Kouřílek ŽK: 1:0 ČK: 0:0 Diváci: 80  Poločas: 1:1 Branky: 24. Hloch - 35. Šindelka(PK)
FC Žďas Žďár n. S.: Tomáš Jícha - Komínek,T. Trojánek, Šindelka, Lukáš - Vokoun, Švoma, Sodomka, Henzl, Havlík(46. Janů) - L.Trojánek.

Zápas se začal opatrně z obou stran a prvních dvacet minut byl vidět spíše boj ve středu hřiště. Ve 24. minutě to byli ale domácí, kteří po chybě v obraně hostů Hlochem skórovali a dostali se do vedení - 1:0. Ve 28. minutě se po brejku ocitli v šanci znovu domácí, ale skóre zůstávalo po jeho neproměnění nadále nezměněno. V 34. minutě byl ve vápně faulován Komínek a pískala se penalta. Tu bezpečně proměnil Šindelka a vyrovnal - 1:1. Nic podstatného se již poté do konce půle neodehrálo a oba týmy tak odcházely na poločasovou přestávku za nerozhodného stavu.

Druhá půle začala několika rohy hostů, ale opět se hrálo hodně ve středu pole. První větší příležitost si vytvořili hosté v 62. minutě, ale Vokoun mířil z úhlu těsně vedle. Pak se dostali do šancí domácí, ale v 72. minutě se po rohovém kopu vyznamenal Jícha, který hlavičku letící pod břevno vyrazil a v 76. minutě ho po střele domácích zachránila tyč. V závěru se již oba týmy spokojily s bodem a utkání se tak skončilo spravedlivou remízou.

Příští kolo přivítáme na Bouchalkách v neděli 22. září od 15.30 hodin Humpolec.