FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Z Polné vezeme tři body!

Zvětšit

V neděli 18. srpna jsme ve druhém divizním kole zásluhou dvou gólů ve druhém poločase rozhodli zápas v Polné a vezeme domů zasloužené tři body.

SLAVOJ POLNÁ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 0:2(0:0)

​​​​​​Rozhodčí: Pospíšil  ŽK: 4:2 ČK: 0:0 Diváci: 150  Poločas: 0:0 Branky: 67. Janů, 92. Sodomka
FC Žďas Žďár n. S.: Tomáš Jícha - Henzl,T. Trojánek, Šindelka, Lukáš - Vokoun(77.Švoma),Vitásek, Janů(88.Havlík), Sodomka - Kovář, L.Trojánek.

Utkání se začalo hned od začátku šancemi na obou stranách. V 7. minutě domácí Bajer mířil po centru zprava z malého vápna hlavou nad. Ve stejné situaci se ocitl po centru Sodomky v 11. minutě hlavičkující Kovář. Poté si vzal slovo Lubor Trojánek, kterého střela z dvaceti metrů nejprve mířila ve 20. minutě do tyče, aby ve 23. minutě jeho levačka jen těsně minula pravou tyč brankáře Konráda. Poté se domácí dvakrát dostali do bezprostřední blízkosti Jíchovy branky, ale hostující brankář podržel svůj tým. Závěr poločasu patřil opět žďárským barvám. Nejprve střílel ve 41. minutě těsně levé tyče v prvním poločase aktivní Lubor Trojánek, aby v poslední minutě prvního dějství prověřil pozornost Konráda nebezpečnou střelou Sodomka.

Druhý poločas začali aktivněji hosté. V 52. minutě prováhal svoji šanci Janů a v 60. minutě v jasné šanci zahodil tutovku Kovář. V 67. minutě se již skóre poprvé měnilo. To Janů zakončil svoji akci střelou na vzdálenější tyč - 0:1. Poté se dostali ke slovu také domácí, ale Jícha jejich dvě velké šance bravurně zneškodnil. Hosté v závěru hrozili z rychlých brejků. Po nevyužitých šancích Lubora Trojánka a Henzla se po prokombinování až do prázdné branky trefil v 92. minutě Sodomka - 0:2 a rozhodl, že se všechny body stěhují zaslouženě do Žďáru.

Fotky ze zápasu na instagramu FC Žďas:

https://www.instagram.com/p/B1USxOmov0a/

https://www.instagram.com/p/B1UTdZ2IJjH/

https://www.instagram.com/p/B1UT9Wlobk5/

https://www.instagram.com/p/B1UUixmo9kB/

https://www.instagram.com/p/B1UU2JVI_Bj/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC BOSKOVICE

 Neděle  | 23.2.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL