FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Zhodnocení zimní přípravy mladších žáků!

Zvětšit

Pomalu se nám blíží konec zimní části fotbalové sezony 2017/18. Přinášíme krátké zhodnocení kategorie mladších žáků.

Po skončení podzimních soutěží ( KP, I.A třída) jsme si dali krátkou pauzu. Od 12.11 jsme opět trénovali třikrát týdně. Počasí nám tuto zimu celkem přálo, proto jsme velkou část tréninků absolvovali na umělé trávě. Jednou týdně jsme docházeli na  tréninky do oddílu Juda k trenérovi René Pinterovi ( za což jemu i jeho svěřencům patří velké poděkování). Díky tomu jsme silově – koordinační přípravu zvládli zábavnou formou. Halu nebo tělocvičny jsme využívali jen zřídka a to zejména ke gymnastice nebo hrám ( basketbal, florbal). Občas jsme do tréninků zařadili bazén ( N. Město, Žďár n/S.). Jarní prázdniny jsme využili k soustředění, které se konalo v Petrovicích. Díky panu Šikulovi bylo o nás výborně postaráno. Bohužel v tomto období byly největší mrazy, proto jsme museli odtrénovat vše v tělocvičně.

Velkou radost máme z vysoké tréninkové účasti hráčů. Na většině trénincích byla víc než 75%. Potěšující je i celkem nízká nemocnost ( a to i v době chřipkové epidemie). Přínosem jsou i brankařské tréninky vedené Tomášem Jíchou, na které pravidelně jedenkrát v týdnu docházejí oba brankaři (Vokoun, Krčál).

Co se týče halových turnajů, prioritou bylo pro nás, aby si v nich pravidelně zahráli všichni hráči bez ohledu na tréninkovou účast. Nešlo nám o výsledky ( i když byly vynikající). Turnaje jsou pro nás pouze zpestřením zimní částí sezony. Proto jsme na turnaje brali vždy max. devět hráčů, tak, aby byli kluci co nejvíce ve hře. Turnajů jsme absolvovali celkem 12. 

Seznam hráčů a počet účastí na turnajích:

Hlaváč, Pelikán 7x, Vokoun, Krčál, Mach, Šikula, Vaněk, Čejka, Prokůpek, Seknička 6x, Souček, Holec, Koutník, Stoček, Tůna 5x, Suský , Polívka, Vavřínek 4x, Procházka, Kučera 3x, Bártek, Šikl 1x . Kluci, kteří se zúčastnili menšího počtu turnajů byly v nominaci vícekrát , ale z důvodů zranění nebo nemoci se bohužel neúčastnili.

Od konce ledna hrajeme již venkovní zápasy převážně na naší umělce. Našimi soupeři jsou mužstva ze všech výkonnostních úrovní (1. liga – OP). Díky tomu můžeme zapojovat všechny hráče. Mistrovská část sezony začíná.

Josef Chmelík- trenér ml. žaků FC Žďas

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL