FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Áčko zahájí sezonu domácím zápasem se Startem Brno!

Zvětšit

Ve čtvrtek 23.6. byl v Olomouci rozlosován nový ročník Moravskoslezské divize. Naše áčko vstoupí do sezony domácím zápasem. Nejprve se o víkendu 6.-7. srpna utká se Startem Brno a o týden později pak budeme zajíždět do Velké Bíteše.

V naší skupině D došlo před zahájením ročníku k několika změnám. Soutěž doplní rezerva FC Vysočina Jihlava, která sestoupila z MSFL, nováčky soutěže budou týmy Dálnice Speřice a Bohunic jako vítězové krajských přeborů Vysočiny respektive Jihomoravského kraje. Soutěž opustila Zbrojovka Brno B, která se přesunula do skupiny E.

Rozlosován byl také MOL cup, kde se v 1.předkole 23.7. utkáme na hřišti Nové Vsi. Pokud uspějeme čeká nás v předkole 30.7 v domácím prostředí celek Velké Bíteše. Vitěz tohoto zápasu pak narazí v prvním kole 17.8 na celek Vysočiny Jihlava.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SK VYSOKÉ MÝTO

     Sobota|27.1.2024

15.00

  

     

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouŽĎAS a.s.Národní sportovní agenturaKRAJ VYSOČINA

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.TEAMline, s.r.o.Pivovar ChotěbořZDAR, a.s.SPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.SATT a.s.Králi.cz webdesign - www.krali.czZdeněk Mráček - autodoprava

Mediální partneři

Žďárský deník

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČRŽďárská liga malé kopanéIS FAČR