Hodnocení podzimní sezóny mladší dorost U17

Přinášíme vám hodnocení a statistiky jednotlivých mládežnických mužstev, která působí v kategoriích Moravskoslezské ligy a divize. Zároveň nabízíme stručná hodnocení ze strany trenérů daných mužstev. Dnes představíme tým U17 mladšího dorostu, hrajíci Moravskoslezskou divizi. O zhodnocení jsme požádali Tomáše Litochleba.

U17 – mladší dorost

Trenér Balcar Stanislav - asistent Litochleb Tomáš, Fiala Jiří

Tabulka MSDD - skupina D:  7. místo - 8 3 1 4 10 bodů  19:22

Tabulka I. třída skupina B: 4. místo - 7-4-0-3 12 bodů  19:20

Hodnocení podzimní sezóny:

Během podzimní části jsme odehráli 9 mistrovských utkání. Po odstoupení družstva Kohoutovic, máme do tabulky započítáno pouze 8 utkání s bilancí 3 výher, 1 remízy a 4 porážek se skóre 19:22 a ziskem 10 bodů. Cílem bylo, zapojovat co nejvíce hráčů do utkání a vytváření zdravé konkurence v týmu. Široký kádr nám toto poměrně umožňoval. Zároveň zapojení velké části hráčů i v "B" týmu nám umožňovalo zajímavé a snad i perspektivní využívání všech hráčů v mistrovských utkání. Až čas nám ukáže jak moc se nám to podařilo.

Přes všechny komplikace spojené s tímto snad atipickým rokem a velmi složitým způsobem trenování -  především pro kolektivní sporty. Považujeme podzimní část soutěže za úspěšnou.

Nejvydařenější zápas sezóny( podzimu):

Jeden zápas se hledá těžko, tak bych si dovolil zmínit 2 utkání.

Tím prvním domácí utkání s Hodonínem a remíza 2:2. Toto utkání nepostrádalo kvalitu a mělo svůj specifický náboj a emoce. V utkání jsme se dostali do vedení, ale soupeři se podařilo utkání otočit. Naše enormní touha neprohrát, nám přinesla vyrovnávací branku v 86 minutě. Druhé vydařené utkání a především vstup do něj, kdy jsme vedli po 12. minutách 3:0 a nakonec výhrali 6:1. Bylo domácí utkání s Humpolcem.

Nejhorší zápas sezony( podzimu)

I přes výhru 1:0, to bylo utkání v Břeclavi. Naše nasazení i předváděná hra byla v tomto utkání vysoce za očekáváním.

Nejlepší hráči: V každém utkání to byl někdo jiný, bohužel se nikomu nedařilo udržet laťku výkonosti dlouhodobě nad ostatními.

Přehled střelců branek za podzim(sezónu):

Na třetím místě v soutěži je Darek Baxant s počtem branek 8.

Přehled počtu odehraných zápasů hráčů za podzim(sezónu):

Nejvíce minut odehrál David Bula (815min), nasledován Davidem Srnským (789min) a Honzou Sochorem (771min).

Činnost klubu byla přerušena 21.října. Jak probíhá tréninkové udržování hráčů?

Opětovné přerušení a poté i ukončení podzimní části vzalo většině z nás chuť do práce. Naštěstí to netrvalo dlouho. Od začátku listopadu mají hráči na naší Messengerové skupině plán treninků. Vždy 4 treninky na týden. Vše je na dobrovolné bázi, ale velká část hráčů o treninky stála a někteří zasílají i videa, nebo fotky ze svých aktivit a tréninků.

Pokud se od Nového roku znovu rozběhne tréninkový proces, jaký je Váš program přípravy?

Jakmile to bude možné, chceme opět hromadně trenovat v našem areálu a to minimálně 2x v týdnu a případně od ledna 3x v týdnu a k tomu 1x týdně posilovna. Doufáme, že to nebude dlouho trvat a opět se všichni budeme scházet na našem hřišti a v našich nových kabinách.

Závěrem nám dovolte poděkovat všem rodičům, rodiným příslušníkům, vedení klubu, sponzorům a podporovatelům za přízeň během celého roku 2020 a popřát všem pevné zdraví a mnoho radosti nejem při sportu.